Κατάλογος Υποψήφιων Συνδυασμού

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι 

Εκλογική Περιφέρεια Βυτίνας 

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΚΑΡΑΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΕΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ

ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Δημητσάνας 

ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΣΑΦΑΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΙΩΑΝΝΑ) του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ηραίας 

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΡΟΥΠΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΝΟΥΛΗ) του ΚΑΝΕΛΛΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΝΑΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΣΙΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΗ

Εκλογική Περιφέρεια Κλείτορος 

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΠΑΚΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΡΩΙΜΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ του ΣΑΒΒΑ

ΠΥΡΠΥΡΗΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ του ΠΑΝΟΥ

ΣΦΥΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Κοντοβάζαινας 

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΦΩΤΙΟΥ

ΚΑΠΡΑΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΚΟΥΤΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΖΗΡΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Λαγκαδίων 

ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ

ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Τρικολώνων 

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΒΟΓΙΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τροπαίων 

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ-ΚΑΧΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΞΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΑΠΑΣΠΗΛΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΡΑΔΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΦΑΤΟΥΡΟΥ-ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΧΕΛΗ-ΒΕΡΓΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

Υποψηφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι Τοπικών Κοινοτήτων κατά Τοπική Κοινότητα. 

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αγίου Ιωάννου Αρχαίας Ηραίας 

ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αγριδίου 

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αετορράχης 

ΒΑΡΟΥΞΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αράχωβας 

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Βαλτεσινίκου 

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΡΕΠΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΦΟΥΡΝΟΔΑΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Βάχλιας 

ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΣΙΕΤΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Βελημαχίου 

ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Βιδιακίου 

ΚΑΡΚΟΥΛΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΛΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Βούτση 

ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΦΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Βυζικίου 

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Βυτίνας 

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΣΦΕΤΣΙΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Δήμητρας 

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Δημητσάνας 

ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΑΝΕΛΛΟΥ

ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΑΝΕΛΛΟΥ

ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Δόξας 

ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΕΝΥΧΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Δρακοβουνίου 

ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ελάτης 

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ελληνικού 

ΑΙΒΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ζάτουνας 

ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ

ΛΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ζιγοβιστίου 

ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Θεοκτίστου 

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κακουραίϊκων 

ΚΟΝΤΟΓΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καλλιανίου 

ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΣΙΑΧΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καμενίτσας 

ΑΒΡΑΑΜ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Καρδαριτσίου 

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Καστρακίου 

ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΡΗΓΑ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κερπινής 

ΝΤΑΛΙΑΚΟΥΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κοκκινοράχης 

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κοκκορά 

ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κοντοβάζαινας 

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΟΥΒΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Λαγκαδίων 

ΓΚΙΩΚΑ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΕΛΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΡΗΓΑ

ΚΑΓΙΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ

ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Λιβαδακίου 

ΑΒΔΑΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Λιοδώρας 

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΗΛΙΑ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Λουτρών Ηραίας 

ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΑΡΙΝΗ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Λυκούρεση 

ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Λυσσαρέας 

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Μαγουλιάνων 

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Μελισσόπετρας 

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Μοναστηρακίου 

ΜΑΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΟΥΡΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μυγδαλιάς 

ΠΟΛΥΔΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΟΛΥΔΕΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΡΟΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Νεοχωρίου Γορτυνίας 

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Νυμφασίας 

ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ξηροκαρίταινας 

ΚΟΥΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΠΗΛΙΟΥ

ΚΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Οχθίων 

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Παλαμαρίου 

ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Παλούμπας 

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Παναγιάς 

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Παραλλογγών 

ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΗΝΑ

ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Παύλιας 

ΚΑΡΑΛΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΑΡΚΟΛΕΦΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Περδικονερίου 

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΡΙΖΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πουρναριάς 

ΣΙΕΤΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πρασίνου 

ΓΙΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΥΡΠΥΡΗΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ του ΝΕΣΤΟΡΑ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πυρρή 

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ράδου 

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ράφτη 

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ραχών 

ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ριζοσπηλιάς 

ΓΙΑΝΝΑΤΣΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΜΑΡΙΝΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σαρακινίου Ηραίας 

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΠΕΡΔΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σέρβου 

ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΙΝΗ

ΡΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σπάθαρη 

ΒΕΡΓΕΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σταυροδρομίου 

ΚΑΜΠΙΣΙΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΗΛΙΑ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Στεμνίτσας 

ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ

ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σύρνας 

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΣΙΕΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Τριποταμιάς 

ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Τροπαίων 

ΚΑΤΣΙΚΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΣΙΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Χρυσοχωρίου 

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΟΔΩΡΟΥ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Χώρας 

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ

ΤΣΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ψαρίου 

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ